Pořádek a dobro musí bejt

Vegetariánské pátky jsou málo. Takový den by měl být nejméně každý druhý. Na „nezdravé“ potraviny bych uvalil daň 1000 %. Ve stejné výši bude i DPH pro „luxusní“ zboží, třeba uzeniny z masa. Na uzeniny ze škrobu, sádla, kostí a kůže by měl Babiš dostávat dotace, ať má lid co žrát. Bude líp!

Piva točit povinně 0,53 l a ještě posílit pravomoci inspekce.

„Obnovitelná“ energie z řepky musí bejt, ať to stojí, co to stojí a ať se na to spotřebuje sebevíc normální nafty. V zájmu všeho lidu se vyvlastní drobná pole, plochy pro pěstování řepky není nikdy dost. A zeleninu si můžete kupovat tu umělohmotnou a voskovou ze španělských plantáží.

Zavedl bych minimální mzdu 25.000 Kč a maximální mzdu 27.500 Kč, sice jsme už teď nejvíce rovnostářský stát, ale je to pořád málo.

Chceš podnikat, soudruhu? Slož kauci 5 milionů. Chceš podnikat ve „strategických“ odvětvích typu prodej pohonných hmot nebo alkoholu, zemědělství, energetika, bytová výstavba? Slož kauci 100 milionů. Nechce se ti zaměstnávat lidi? Za každých 50.000 obratu měsíčně musíš někoho zaměstnat. To by tak bylo, aby sis klidně konkuroval státem podporovaným kolosům. Registrační pokladny a státní kamery do všech firem a domácností. Kdo nedělá nic nepovoleného, nemusí se přece bát!

Každý muž povinně aspoň rok na mateřskou. Nemáte děti? Musíte povinně 2 adoptovat.

Nadstandardy v nemocnicích jsou hnus, zakázat. To by tak hrálo, aby sis připlácel za své zdraví, místo konzumace alkoholu a cigaret a odvádění spotřební daně, jak to má správný poslušný občan dělat. Zrušil bych ovšem i cokoliv jiného nadstandardního. Jídlo, drogerii, oblečení, byty, prostě všechno. V socialismu mají mít přece všichni to samé (hovno).

Porno na písemnou žádost? To je málo, poníženě žádat všemocného úředníka se bude o cokoliv, od hodinek až po dovolenou v zahraničí.

Daně, buzerace a zákony musejí být celoevropské, ba ideálně celosvětové, aby se těm hajzlům, podvodníkům a tunelářům špatně utíkalo. Všechny politické ideologie, kromě Všeobecného blaha a pořádku poskytovaného vševědoucím Státem, budou postaveny mimo zákon a stíhány se stejnou vervou, jako nyní tzv. neonacismus (soudní „znalci“ se budou muset doučit pár nových frází).

Krást je sice nelegální už teď, ale je třeba urychleně přijmout nový zákon, že i některé explicitně definované typy krádeží jsou stále krádeže, a i za ty je potřeba pachatele trestat. Viník musí jít do vězení! Do vězení vůbec musí každý, kdo se jakkoliv znelíbí veřejnosti v médiích, a to i bez soudu (rozhodující bude „nejkvalitnější“ názor v diskusi na novinkách).

Tak co, dostal bych s tímto programem aspoň 50 % ve volbách? Snad ano; než budu kandidovat, můžete zatím volit zelený komouše, klasický komouše, Zemanovy komouše, socany, Babiše, toho šaška s dětskou pistolkou, TOP0jáužnevímkolik nebo jinou vlezlou ultralevicovou pakáž.

Reagovat