„Osobnosti“

Osobnosti prý podepsaly výzvu. No nevím, já tam tedy vidím (opět) jen významné pravdoláskomily a jinou verbež.

Už asi po stopadesáté čteme nějakou petici nebo výzvu (se stále stejnými signatáři), kterak je prý třeba utratit peníze daňových poplatníků, postavit kdo ví co nebo třeba obejít rozhodnutí voličů ve volbách.  Protože tak, jak to chtějí ty osobnosti, je to přece správně, což my, majitelé těch peněz, nemůžeme poznat.

Mám pro osobnosti taky jednu výzvu – jděte do prdele! Jestli máte pocit, že je potřeba poslat krachujícímu spolku nějaký prachy, udělejte mezi sebou sbírku a peníze daňových poplatníků nechejte laskavě na pokoji, nejsou vaše. Jestli máte pocit, že je potřeba někam patřit, a jako oběť házet peníze do černé díry, jste jako puberťáci, co chtějí patřit do party a tak začnou třeba fetovat. Sami si to klidně dělejte, ale mě vynechte. Já do spolku bankrotářů, neschopných politiků a celoživotních úředníků prahnoucích po moci nad ostatními lidmi patřit nechci.

PS: Máme taky nějaké osobnosti, které by pořád jen jásavě nepodepisovaly přihlouplé petice? Pevně věřím, že ano a jen nejsou tolik vidět…

2 komentáře

Smiling Jack

To je síla. Asi nás chtějí dojmout počtem vysokoškolsky vzdělaných signatářů. Politoložka, psycholog, sociolog… napojení na státní/EU cecek.

Zběžně jsem to projel a 3 z nich znám osobně. Nesvěřil bych jim ani ořezání tužky.

Lafi

Jak nepřekvapivé, že v seznamu je jen minimum lidí, kteří nežijí z peněz druhých.

Reagovat